Illusion 7.2 (Android)

Illusion

7.2
Illusion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Illusion uygulaması içerdiği ilginç göz yanılmaları ile dikkat çeken, ücretsiz bir uygulama.

Illusion, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir göz yanılmaları uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada internet aleminde sık sık karşılaştığımız ve gözlerimize inancımızı sorgulamamıza yol açan görselleri tek bir yerde topluyor.

Uygulamadaki görsellere öncelike 30 saniye boyunca bakmamız gerekiyor. Bu noktada önemli olan detay tam ortalarına bakmak. Zaten görseli açtığımızda ne yapmamız gerektiği ekranda yazılı bir şekilde belirtiliyor.

Şekle 30 saniye boyunca baktıktan sonra gözümüzü başka bir yöne çevirdiğimizde objeleri farklı bir şekilde görmeye başlıyoruz. Kayan, yamulan ve hareket eden objeler ilginç bir deneyim yaşamamıza sebep oluyorlar.

Uygulamayı çocukların ve hamile kadınların kullanmamasını tavsiye ediyoruz çünkü baş dönmesi ve mide bulanması yapabilecek bazı şekiller çıkartabiliyor. Bu ayrıntı haricinde Illusion arkadaş ortamlarında eğlenmek için kullanılabilecek ilginç bir uygulama. Ücretsiz olarak indirmek için hemen bağlantımızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR