In The Line

In The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

In The Line basit yapılı olmasına rağmen keyifle oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.

In The Line Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarda oynamak üzere tasarlanmış basit fakat bir o kadar da eğlenceli bir araba sürme oyunudur.

Oyunda gelişmiş grafikler veya detaylı modellemeler yok. Tam tersi, son derece minimal ve yüzeysel bir çalışma hali sezilmekte. Fakat tüm bu özelliklerine rağmen In The Line üstüne düşeni yapıyor ve araba oyunlarından hoşlananlara keyifli vakit geçirtmesini biliyor.

Oyunda tehlikeli ve zor yollarda arabamızı sürmeye çalışıyoruz. Tehlikelerle dolu olan bu yolda devam etmek sandığınız kadar kolay olmuyor. Sert virajlar, imkansız dönüşler ve dengesiz yol yapısı başarıya giden yolda önümüzde duran en büyük engeller arasında. Oyunun kontrolleri son derece basit bir yapı üzerine kurulmuş Aracı yönlendirmek için parmağımızı ekran üzerinde gezdirmemiz yeterli.

Genel anlamda oyunu öğrenmesi çok kolay çünkü yapacak pek fazla bir şey yok fakat uzmanlaşmak için uzun süre oynamak gerekiyor. Araba sürme ve yarış oyunlarından hoşlananların In The Line'ı mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR