incisözlük

incisözlük
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

incisözlük mobil cihazlar için geliştirilmiş İnci Sözlük uygulamasıdır

incisözlük Türkiye'nin en çok takipçiye sahip sözlüklerinden olan İnci Sözlük'ü mobil cihazlarınızda takip etmenize yardımcı olan İnci Sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz İnci Sözlük uygulaması mobil cihazlarınız için optimize edilmiş bir şeklilde İnci Sözlük'ü takip etmenizi mümkün kılıyor. Normalde İnci Sözlük'ü akıllı telefon ve tabletlerinizin internet tarayıcılarından açabiliyorsunuz; fakat bu iş eğer elleriniz doluysa veya otobüs, tren gibi toplu taşıma araçlarında yolculuk yapıyorsanız zahmetli olabiliyor. İnci Sözlük uygulaması ile sadece İnci Sözlük için hazırlanmış uygulamanın üzerine dokunarak anında İnci Sözlük'ü açabiliyor, tek elinizle bile İnci Sözlük'te gezinti yapabiliyorsunuz.

İnci Sözlük uygulaması en güncel İnci Sözlük başlıklarını bir araya getirerek düzenli bir şekilde size sunmakta. Kullanıcılar İnci Sözlük uygulamasını çalıştırdıktan sonra başlıklara, başlıkların içerisindeki yorumlara, videolara ve fotoğraflara göz atabiliyorlar, beğendikleri başlıkları akıllı telefon veya tabletleri üzerinden paylaşarak arkadaşlarına gösterebiliyorlar. İnci Sözlük uygulamasında başlıklar ile ilgili detaylara da erişebiliyorsunuz. Başlığın ne kadar süre önce açıldığı, başlığın konu kategörisi ve başlığı açan İnci Sözlük kullanıcısı başlığın hemen altında listeleniyor. Ayrıca uygulama içerisinde bir arama modülü de yer alıyor ve aradığınız başlıkları arama çubuğundan aratarak bu başlıklara daha hızlı ve daha kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz.