Incredible Toys

Incredible Toys
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incredible Toys, Android cihazlarımız üzerinde soluksuzca oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Incredible Toys, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici ve orijinal bir mobil oyun arayanların ilgisini çekecek türden bir seçenek. Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyunda oyuncakların dünyasında geçen fantastik bir maceraya tanıklık ediyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatlerimizi hem kule savunma hem de sonsuz koşu dinamiklerini bir araya getiren oyun yapısı çekiyor. Üç şeride sahip bir parkur üzerinde sürekli olarak saldıran düşmanlara karşı mücadele ediyoruz. Bu noktada hızlı olmak ve yolun ilerisini iyi gözlemlemek gerek.

Kontrolümüze verilen karakterleri efektif bir şekilde kullanarak saldırıda bulunan tüm düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Basit tıklamalar üzerine kurulu olan oyun yapısı sayesinde alışmak birkaç saniyeden uzun sürmüyor. Asıl önemli olan ise düşman saldırılarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek.

Oyunda karşımıza farklı özelliklere sahip birçok düşman çıkıyor. Neyse ki bizim kontrolümüzdeki karakterler de epey etkili saldırı özelliklerine sahipler. Oyunda kazandığımız puanları kullanarak karakterlerimizi güçlendirebiliyor ve onlara yeni aksesuarlar alabiliyoruz.

Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun yapısıyla Incredible Toys uzun süreler boyunca başından kalkılmayacak bir yapım.