Infectonator Hot Chase 1.3.7 (Android)

Infectonator Hot Chase

Infectonator Hot Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Armor Games

Infectonator Hot Chase eğlenceli bir yapıa sahip olan bir mobil zombi oyunudur

Infectonator Hot Chase oyunculara boş vakitlerini oldukça eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Infectonator Hot Chase'de alışılagelmiş zombi oyunlarından oldukça farklı bir yapı bizi bekliyor. Klasik zombi oyunlarında genel olarak dünya zombiler tarafından kuşatılır ve biz zombileri yok etmeye uğraşan bir kahramnı yöneterek zombilerin arasına dalarız. Infectonator Hot Chase'de ise işler tersine dönüyor. Artık zombilerin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Oyunda bir zombiyi yöneterek yoldaki insanları zombiye dönüştürmeye çalışıyoruz.

Infectonator Hot Chase'de zombimiz yolda sürekli koşarken onun insanları yemesini ve zombiye dönüştürmesini sağlıyoruz. Her ısırdığımız insan zombi ordumuza dahil oluyor ve böylece daha çok insanı aynı anda zombiye dönüştürebiliyoruz. Zombilerimiz koştukça canları azalıyor ve hızları düşüyor. Bu nedenle sürekli insan ısırmamız gerekiyor. İnsanları zombiye dönüştürdükçe hızımız da artıyor. Zombi ordumuzla ilerlerken arkamızdan gelen arabalara ve önümüze çıkan engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Görevleri tammaladıkça zombilerimizi geliştirebiliyoruz ve daha güçlü hale gelebiliyoruz.

8 bit retro tarzda grafiklerle ve müziklerle süslenmiş Infectonator Hot Chase tek dokunuşla oynayabileceğiniz sevimli bir oyun.

YORUMLAR