Insidious VR

Insidious VR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insidious VR sanal gerçeklik tabanlı bir korku oyunudur

Insidious VR eğer Google Cardboard sanal gerçeklik sistemine sahipseniz size sürükleyici ve ürpertici bir macera yaşatacak bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sanal gerçeklik oyunu olan Insidious VR, bu türdeki ilk mobil oyunlardan bir tanesi. Bu yaz aylarında gösterime girecek olan Insidious serisinin 3. filmi olacak Insidious Chapter 3'te geçecek olayları konu alan bu korku oyununda ölümden sonraki yaşamı keşfediyoruz ve farklı boyutlarda yolculuk ediyoruz.

Insidious VR aslında bir fragman olarak düşünülebilir. Insidious Chapter 3'te tanık olabileceğiniz sahnelerin bazılarını bu oyun ile oldukça gerçekçi bir şekilde tecrübe edebiliyorsunuz. Bu deneyim kısa sürse de oyuncularda kalıcı bir etki yaratmayı başarabiliyor. Google Cardboard sanal gerçeklik sisteminizle oyunu oynarken hikayenin içerisine çekiliyorsunuz ve olayları sanki kendiniz yaşıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.