Insta Video Foto İndir

Insta Video Foto İndir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insta Video Foto İndir, adından da anlayacağınız üzere Instagram üzerinde beğendiğiniz fotoğraf ve videoları kolayca indirmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Insta Video Foto İndir uygulaması yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif uygulamalara göz atmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/android/kategori/uygulama/sosyal-medya/

Insta Video Foto İndir, popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinde beğendiğiniz tüm video ve fotoğrafları saniyeler içerisinde ve uğraşmadan indirmenizi sağlayan hem yararlı hem de ücretsiz bir Android uygulaması.

Takip ettiğiniz, beğendiğiniz kişi ve kurumların fotoğraflarını dilediğiniz zaman indirme fırsatı sunan uygulama sayesinde kendinize istediğiniz kategoride birbirinden güzel fotoğraf albümleri oluşturabiliyorsunuz.

Milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı Instagram üzerinde zaman zaman çok hoşumuza giden fotoğraf ve videolar olabiliyor. Bu fotoğraf ve videolara Instagram üzerinden dilediğimiz zaman ulaşabilmek mümkün fakat zaman geçtikçe ulaşmak biraz daha zorlaşıyor. Bunun önüne geçerek beğendiğiniz fotoğraflar ve videoları Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi ve bakmak istediğinizde elinizin altında olmasını sağlayan Insta Video Foto İndir uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Yapısı itibariyle kolay kullanıma sahip olan uygulama, tek tıklama ile istediğiniz tüm Instagram fotoğraf ve videoları indirme özelliğine sahip.

Uygulamayı kullanarak Instagram fotoğraf ve videoları indirmek için öncelikle uygulamayı kurup giriş yaptıktan sonra Instagram aç tuşuna dokunmanız ardından indirmek istediğiniz fotoğraf ve video sayfasına gelmeniz gerekiyor. Bir sonraki aşamada fotoğraf ve videoların sağ altında bulunan üç noktalı ikona dokunarak "Paylaşım URL'sini Kopyala" butonuna dokunarak indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videonun linkini kopyalamış oluyorsunuz. Kopyalam işleminden sonra son adım olarak uygulama ekranına gelerek indirme işaretine tıklayarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Güzel fotoğraf ve video arşivleri oluşturmanızı sağlayan uygulama sayesinde Instagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de Instagram'da beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları indirmek istiyorsanız Insta Video Foto İndir uygulamasını mutlaka indirip denemelisiniz.