Intense Ninja Go

Intense Ninja Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Intense Ninja Go, sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Intense Ninja Go, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir sonsuz koşu oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dümdüz bir platform üzerinde koşan bir ninjanın kontrolünü üstleniyor ve tehlikelerden sakınarak mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Temple Run, Subway Surfers gibi oyunları oynamış olanlar Intese Ninja Go'nun az çok neye benzediğini tahmin etmişlerdir. Bu oyunda da üç şeritli bir yol üzerinde ilerliyor ve karşımıza çıkan bonusları toplamaya çalışıyoruz. Bonuslardan kastettiğimiz pirinçler ve sebzeler. En nihayetinde ninja olmak için sağlıklı beslenmek gerek değil mi?

Oyunun grafikleri biraz daha iyi olabilirdi. Açıkçası karşısında güçlü rakipler varken özensiz grafiklere yer verilmiş olması başarılı olma şansını zora sokabilir. Buna karşın oyundaki kontroller görevlerini son derece net bir şekilde yerine getiriyorlar ve oyun esnasında herhangi bir soruna yol açmıyorlar.

Sonsuz koşu oyunları dikkatinizi çekiyor ve bu klasmanda oynayabileceğiniz yeni bir oyun denemek istiyorsanız Intense Ninja Go'yu mutlaka denemeniz gerektiği düşünüyorum.

YORUMLAR