Ire:Blood Memory 1.0.11 (Android)

Ire:Blood Memory

Ire:Blood Memory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ire:Blood Memory güzel grafiklere sahip olan bir mobil rol yapma oyunudur

Ire:Blood Memory eğer Diablo tarzı hack and slash dinamiklerine sahip aksiyon RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız beğeninizi kazanacak bir mobil RPG.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ire:Blood Memory'de kaos içinde kaybolmakta olan fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu fantastik dünyada iyi ile kötüyü ayıran çizgi yok edilmiş, cehennemin hizmetkarları dünyaya akın etmeye başlamıştır. Cehennemin dünyayı ele geçirmesini önlemek ise kahramanlarımızın görevidir. Biz bu kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve uçuk yaratıklarla ve ölümcül canavarlarla yüzleşerek maceraya atılıyoruz.

Ire:Blood Memory grafik kalitesiyle öne çıkan bir oyun. Kahraman modellemeleri, düşman modellemeleri, zırh ve silahların görünümleri oldukça yüksek kaliteli. Karanlık atmosfere sahip olan Ire:Blood Memory'yi benzer aksiyon RPG oyunlarından farklı kılan özellik ise içerdiği vahşet. Oyunda güçlü canavarları ve bölüm sonu canavarlarını yok ettikçe ortalığı kan gölüne çevirebiliyorsunuz. Yaratıkları ortadan yarma, kellelerini bedenlerinden ayırarak yerde yuvarlanmalarını seyretme şahit olabileceğiniz bazı kanlı sahneler arasında.

Ire:Blood Memory'de görevleri tamamladıkça ve özel yaratıkları yok ettikçe tecrübe puanı kazanabiliyorsunuz ve kahramanınızı geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içinde birçok büyülü silah ve zırh yağmalanmak üzere bizi bekliyor.