Iron Blade: Medieval Legends (Android)

Iron Blade: Medieval Legends

Iron Blade: Medieval Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Blade: Medieval Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Iron Blade: Medieval Legends fantastik bir hikayeyi güzel grafiklerle süsleyen bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Iron Blade: Medieval Legends, daha önceden birçok başarılı oyun geliştirmiş olan Gameloft tarafından oyunculara sunuluyor. Orta Çağ temalı oyunda Baal adlı şeytanın dünyayı ele geçirmeye çalıştığına tanık oluyoruz. Baal, hizmetkarlarını köyleri ve kasabaları yakıp yıkmakla görevlendiriyor. Biz ise kılıcını kuşanarak Baal'ı ve hizmetkarlarını durdurmaya çalışan kahramanlardan birinin yerine geçiyoruz.

Iron Blade: Medieval Legends, bize Avrupa'nın farklı bölgelerinde düşmanlarımızla savaşma imkanı veriyor. Oyunda görevleri tamamlayarak düşmanlarımızı yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyor ve seviye atlayarak kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Farklı silah ve zırh seçenekleri de kahramanımızı geliştirmemize yardımcı oluyor.

Iron Blade: Medieval Legends'ın savaş sistemi zamanlama üzerine kurulu. Düşmanlarımız bize saldırırken doğru anda savunmaya geçmemiz gerekiyor. Kombolar yapıpı kanlı infazlar gerçekleştirebiliyor, düşmanlarımızın kollarını, bacaklarını ve kafalarını koparabiliyoruz.

Iron Blade: Medieval Legends içinde PvP savaşları da bulunmakta. Bu modlarda kale kuşatmalarına katılabiliyor, diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR