Island Experiment 4.0240 (Android)

Island Experiment

Island Experiment
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Island Experiment, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Island Experiment, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarıız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gizemli bir adada geçen oyunda heyecan verici işler gerçekleşiyor.

Issız adaya düşmüş olarak başladığımız oyunda hayatta kalmayı başarmalı ve zorlu görevlerin üstesinden gelmeliyiz. Gizem dolu bir adada geçen oyunda adanın sırlarını ve gizli nesnelerini keşfetmeliyiz. Esrarengiz mağaralar, şehirden uzak bir yaşan ve keşfedilmeyi bekleyen onlarca item ile Island Experiment sizleri bekliyor. Oyundaki amacınız adayı geliştirerek yaşanılabilir bir sahil kenti haline getirmek. Bunun için sürekli olarak keşifler yapmalı ve çalışmalıyız. Ödüller toplamalı, görevleri yerine getirmeli ve gizli nesneleri ortaya çıkarmalısınız. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz ve bu yüzden birlikte keyifli zamanlar geçirmek için ideal bi oyun olduğu söylenebilir. Canlı grafikleri, zorlu bölümleri ve benzersiz kurgusuyla Island Experiment mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. 

Island Experiment oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.