It's high noon

It's high noon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

It's high noon oyununda bir şerif olarak karşınıza çıkan düşmanları vurun ve şehrinizi huzura kavuşturun.

Şehriniz tehlike altında. Kötü niyetli insanlar şehrinize saldırdı ve sizin şehri kurtarmanız gerekli. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz It's high noon oyununda şerif sizsiniz.

It's high noon oyununda ekranda çeşitli evlere saklanmış olan düşmanlar mevcut. Sizin arayıp tüm düşmanları bulmanız gerekli. Düşmanları bulduktan sonra ise onların davranışına göre tutuklayabilirsiniz. Eğer düşman size ateş ederse onu vurmaktan başka çareniz yok. Genellikle kaçmaktan yana olan düşmanlar kaçarken de size ateş etmeyi ihmal etmiyorlar. O yüzden hemen şehrinize zarar veren düşmanları bulmalı ve onları öldürmelisiniz.

Şehrinizin herhangi bir evine saklanmış olan düşmanları aramalı ve bulundukları yere nişan almalısınız. Ateş edip kaçan düşmanları bir şerif olarak çıktıkları anda vurmalı ve onların tekrar kaçmasına imkan tanımamalısınız.  Belirli bir süre boyunca düşmanları yakalamak için çaba sarf ediyorsunuz. Eğer size verilen süre boyunca düşmanların hepsini vuramazsanız oyunda yeteri kadar iyi bir skor kazanamayacaksınız 

It's high noon oyununda vurduğunuz düşman başına para kazanıyor ve kazandığınız paralarla da kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Oldukça aksiyonlu bir oyun olan It's high noon'ı boş zamanlarınızda sıkılmadan oynayabilirsiniz.

YORUMLAR