Juggernaut Champions 1.0 (Android)

Juggernaut Champions

1.0
Juggernaut Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juggernaut Champions, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Juggernaut Champions, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kendinize bir takm oluşturmalı ve canavalar ordularını yok etmelisiniz.

Fantastik bir dünyada geçen Juggernaut Champions oyununda kendi takımımızı toplayarak canavarlara karşı mücadele içerisine giriyoruz. Şeytani samuraylar, yılan kollu ninjalar ve domuz binicileri bize saldırıyor ve bizim de onları yok etmemiz gerekiyor. Zorlu bir savaş oyunu olan Juggernaut Champions'da tek başımıza savaşmak yerine kendi takımımızı topluyor ve canavarlara karşı savaş içerisine giriyoruz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda stratejinizin de oldukça sağlam olması gerekiyor. Canavarları yok ettikçe puanlara kazanbilir ve yeni özelliklerin kilitlerini de açabilirsiniz. Karakterinizi geliştirerek yenilmez bir hale getirebilir ve canavarları daha kolay bir şekilde alt edebilirsiniz. Elinizin mümkün olduğu kadar çabuk olması gerekiyor. Benzersiz kahramanlar ve çevrimdışı oynama imkanıyla Juggernaut Champions sizleri bekliyor. 

Oyunun Özellikleri;

  • Mükemmel grafikler
  • Zorlu mücadeleler
  • Farklı canavar türleri
  • Farklı karakterler
  • Çevrimdışı oynama imkanı
  • Fantastik bir dünya

Juggernaut Champions oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR