Juggernaut Wars (Android)

Juggernaut Wars

Juggernaut Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juggernaut Wars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Juggernaut Wars oyunculara rekabet dolu savaşlar yapma imkanı veren MOBA türünde bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Juggernaut Wars bilgisayarlarımızda League of Legends ve DOTA gibi oyunlardan tanıdğımız MOBA oyunu yapısını mobil cihazlarımıza taşıyor. Juggernaut Wars'ta farklı hikayelere sahip kahramanların giriştikleri savaşlar konu alınmakta. Bu savaşlarda kahramanlar güçlerini kanıtlayarak şan ve şöhret kazanmaya çalışıyorlar. Biz de kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

Online altyapıya sahip olan Juggernaut Wars'da oyuncular takımlar halinde birbirleriyle savaşabiliyorlar. Farklı savaş arenalarında düşmanlarımızla çarpışırken kahramanlarımızın yeteneklerinden taktiksel bir şekilde yararlanmamız, düşmanımızın hamlelerine göre stratejimizi belirlememiz gerekiyor. Oyunun tek kişilik senaryo modunda da farklı kahramanları keşfedebiliyor ve kilitlerini açabiliyorsunuz.

30 civarında kahramanlara yer veren Juggernaut Wars'ın grafikleri bir hayli başarılı.

YORUMLAR