Jumpy Rooftop 1.15 (Android)

Jumpy Rooftop

Jumpy Rooftop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çatılarda geçen bir sonsuz koşu oyununda Minecraft grafikleri ve şantiye alanları arıyorsanız bunu denemelisiniz.

Sonsuz koşu oyunu sevenlere Minecraft benzeri bir atmosfer sunan Jumpy Rooftop ile poligon grafiklerinin fink attığı bir oyunda çatıdan çatıya atlıyorsunuz. Kontrol için tek bir dokunuşa ihtiyacınız olduğu oyunda kendiliğinden koşan bir inşaat işçisini doğru zamanlama ile çatıdan çatıya atlatıyorsunuz. Bu noktada gereksiz atlamalardan uzak durmalısınız, çünkü şantiye alanının tamamı bir sürü karmaşık engellerle de dolu.

Oyun içerisinde katetmiş olduğunuz mesafe ve elde etmiş olduğunuz başarılarla birlikte yeni karakterlerle de oynayabiliyorsunuz. Toplamda kullanımınıza sunulan 16 farklı karakter mevcut. Gündüz gece değişimlerinin olduğu oyunda zamana ve ortama göre karşınıza havai fişekler, tavuklar, tazyikli su ve bir sürü belenmedik engeller çıkıyor. Lidelik listesi sayesinde puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırıp farklı rekabet ortamları yaratabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan bu oyun Minecraft benzeri grafiklerle göze hitap etmesini iyi beceriyor. Uygulama içi satın alma seçeneğinin olmaması ve eski cihazlarda bile çalışması da Jumpy Rooftop için büyük bir avantaj.

YORUMLAR