Jungle Monkey Kong

Jungle Monkey Kong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Monkey Kong'ta muzları toplamaya çalışan bir maymuna yardım etme görevini üstleniyoruz.

Jungle Monkey Kong tamamen ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon dolu bir platform oyunu. Keyifli bir oyun deneyimi sunan Jungle Monkey Kong'da ormandaki muzları toplamaya çalışan bir gorilin kontrolünü ele alıyoruz.

Elbette oyundaki tek amacımız muzları toplamak değil. Uzun maceramız esnasında karşımıza çeşitli engeller de çıkıyor. Bu engellerden başarılı bir şekilde sıyrılmalı ve muzları toplmaya devam etmeliyiz. Bu tarz oyunlarda karşılaştığımız artan zorluk seviyesi Jungle Monkey Kong'ta da aynen uygulanmış. İlk birkaç bölümde hem kontrollere hem de genel yapıya alışmaya çalışıyoruz. Sonraki bölümler ise gerçekten yeteneklerimizi test etmek için tasarlanmış gibiler.

Oyunda görev yapan grafikler mobil bir oyundan beklediğimiz kalitenin yukarısında seyrediyor. Çizgi film atmosfeirne sahip olsalar bile oyunda bir kalite havası hakim. Modellemeler ve çevre tasarımları üzerinde bir emek olduğunu hissediyoruz. Buna ek olarak görevini olması gerektiği gibi getiren kontrol mekanizmasını ekleyince, ortaya güzel bir karışım çıkıyor. Eğer platform oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Jungle Monkey Kong denemeniz gerekenler arasında yer almalı.

YORUMLAR