Jungle Sniper Hunting 3D 1.4 (Android)

Jungle Sniper Hunting 3D

1.4
Jungle Sniper Hunting 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Sniper Hunting 3D, avcı silahınız ile birlikte vahşi doğadaki tehlikeli hayvanları yakalayarak avlayacağınız heyecanlı ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Jungle Sniper Hunting 3D, dağlık arazilerde domuz, geyik, ayı ve tavşan avlamak isteyenler için geliştirilen oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android sniper oyunudur.

Sniper silahınız ile birlikte gezineceğiniz tehlikeli arazilerde vahşi doğadaki hayvanları bularak hedef almalı ve vurmalısınız. Oyunun grafikleri çok gelişmiş ve güzel olmasa bile, oyun içerisindeki müzikler sayesinde çok heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.

Yakaladığınız hayvanları vurabilmek için tecrübeli bir avcı olmanız gerekmektedir. O nedenle ilk başlarda ıslakalarsanız hevesiniz kaçmasın. Oynadıkça daha usta bir avcı olacak ve ilerleyen süredeki avlarınızı kaçırmayacaksınız.

Oyunda sırasıyla yapmanız gereken, avınızı bulma, silahınız ile zoomlama ve hedef alma. Daha sonra avınıza ateş ederek avlayabilirsiniz. Tabi avlanırken kendinizi de tehlikelerden uzak tutmaya özen göstermelisiniz. Gerçekçi çevresel düzenlemeler ile hazırlanan oyunda kendinizi gerçekten avlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca avlayacağınız hayvanların hepsi oldukça tehlikeliler.

Avcılık oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Jungle Sniper Hunting 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamalısınız.

YORUMLAR