Jurassic Craft

Jurassic Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic Craft mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur

Jurassic Craft eğer Minecraft'a alternatif olarak oynayabileceğiniz bir sandbox oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jurassic Craft'da tamamen vahşi bir dünyaya konuk oluyoruz ve tarih öncesinden kalma dizonorlarla dolu bu dünyada hayatımız için mücadele ediyoruz. Keşif üzerine kurulu bir yapıya sahip Jurassic Craft'da çevremizi keşfederek hayatta kalmamızı sağlayacak kaynaklar toplamamız gerekiyor. Fakat velociraptor gibi hızlı ve keskin dişlere sahip yırtıcılar bizi avlamaya çalışıyor. Bu nedenle oyunda attığımız her adımı düşünerek atmamız gerekiyor.

Jurassic Craft, Jurassic Park ve Minecraft'ın bir karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunda hayatta kalabilmek için kaynak toplamamız, sığınaklar inşa etmemiz ve kendimize silahlar ve araçlar yapmamız gerekiyor. Jurassic Craft'ta kaynak toplamak için tıpkı Minecraft'taki gibi kazmamızı kullanıyoruz. Açık dünya tabanlı oyunda T-Rex gibi dev etobur dinozorlarla karşılaşmamız bile tüylerimizi ürpertmeye yetiyor.

Jurassic Craft'ın kübik grafikleri eğer bu tarzı seviyorsanız hoşunuza gidecektir. Oyuncuya geniş bir özgürlük sunan Jurassic Craft, mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en başarılı Minecraft alternatiflerinden biri.

YORUMLAR