Jurassic GO 1.0.2 (Android)

Jurassic GO

Jurassic GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic GO, dinozorların yaşadığı evreni keşfetmenizi amaçlayan bir Android oyunudur.

Yüzyıllar önce yaşadığı söylenen ve günümüzde bir tanesine bile rastlanamayan dinozorlar oldukça merak konusudur. Android platformundan indirebileceğiniz Jurassic GO, sizi dinozorlar hakkında bilgi sahibi yapacak.

Oldukça büyük boyutlarda olan dinozorlar korkutucu hayvanlardır. Bu düşünce boyutundan dolayı ön yargımız ile gelişti. Fakat bu canlılar cana yakın olarak tabir edilen hayvanlar arasında da yer alabilirler. Dinozorların korkutucu mu yoksa sevimli canlılar mı olduğunu Jurassic GO ile öğrenebilirsiniz.

Jurassic GO oyununda gözlemci olarak tüm doğayı inceliyorsunuz. İncelediğiniz doğada karşınıza sadece dinozorlar çıkmıyor elbette. Dinozorların dışında birçok canlıya da bu maceranız sırasında denk geleceksiniz. Bu arada takip ettiğiniz dinozor ile diğer canlılar arasındaki uyumluluğu iyi gözlemlemeli ve not etmelisiniz.

Büyük bir haritada onlarca farklı hayvan çeşidi bulunuyor. Hemen şimdi Jurassic GO'yu indirin ve bu hayvanları keşfetmeye başlayın. Keşfettiğiniz hayvanlara ait bilgileri ancak bu sayede görebilirsiniz. Evet yanlış duymadığınız. Oyun size hayvanları keşfettiriyor ve keşfettirdiği bu hayvanlarla ilgili bilgileri de sizinle paylaşıyor. Bu sayede nesli tükenen dinozorlar ve diğer hayvanlar hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.


YORUMLAR