Jurassic World

Jurassic World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic World, oyundaki kahramanımız Jimmy ile derin sularda incileri toplayıp gemiye geri çıkmanız gereken heyecanlı bir Android macera oyunu.

Jurassic World, macera oyunların Android işletim sistemi ile çalışan telefon ve tabletlerine ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri eğlenceli ve heyecanlı bir oyun. Oyundaki amacınız Jimmy isimli kahramana yardım ederek deniz altındaki incileri toplamak ve gemiye başarılı bir şekilde geri çıkmak. Fakat incileri toplamak pek kolay bir iş değil. Çünkü deniz altında sizi tehlikeli köpek balıkları bekliyor olacak. Bu nedenle Jimmy'i iyi şekilde kontrol ederek tüm incileri toplamasını sağlamanız gerekiyor.

Okyanusun derinliklerindeki inciler hep yere yakın yerlerde. Bu nedenle alıp kaçma gibi bir lüksünüz yok. Okyanusun derin noktalarına kadar inerek incileri toplamanız gerekiyor. Oyunun eski adı Pearl Hunter'dı. Yani inci avcısı. Aslında bir korsan oyunu olan Jurassic World'de bir korsan gemisinin kontrolünü sağlıyor ve okyanus dibinden incileri toplamaya çalışıyorsunuz.

Okyanusun derinliklerinde tek derdiniz köpek balıkları da değil. Aynı zamanda Jimmy'nin oksijen ihtiyacınız da karşılamanız gerekiyor. Oksijen elde edip su altında daha fazla durmak için deniz altındaki baloncukları almanız gerekiyor. Bu sayede Jimmy suyun altında daha fazla durarak incileri toplamaya devam edebiliyor.

İnci dışında elmas da toplayacağınız oyunda, her topladığınız 5 elmas için 1 can hakkı elde ediyorsunuz. Yani elmaslarda oyunu oynamaya devam edebilmeniz için inciler kadar önemli. Gördüğünüz zaman tehlikeli köpek balıklarını atlatarak almaya çalışmanız gerekiyor.

Sürükleyici ve eğlenceli bir oyun olan Jurassic World'ü tüm macera oyunu seven Android telefon ve tablet sahiplerine öneririm. Oyunu hemen oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR