Just a Line 2.1.0 (Android)

Just a Line

Just a Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google'ın artırılmış gerçeklik uygulamasıyla çizim yeteneğinizi konuşturun.

Just a Line, Google’ın eğlence amaçlı hazırladığı artırılmış gerçeklik uygulaması. Android telefonunuzu hızlı bir şekilde oynatarak hayali çizimler yapmanızı ve arkadaşlarınızla, tek başınıza yaptığınız bu çizimleri video olarak kaydetmenizi sağlayan süper eğlenceli bir AR uygulama. Sadece ARCore desteği sunan Android telefonlarda kullanılabilir olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Artırılmış gerçeklik teknolojisinin eğlence yönünü gösteren uygulamalardan biri Just a Line. Google’ın olmasıyla Android platformunda öne çıkan artırılmış gerçeklik uygulaması, kişilerin hayali çizgiler çizerek eğlenmelerini sağlıyor. Arkadaş ortamında, sevgilinizle veya tek başınıza kullanabileceğiniz eğlenceli uygulamanın kullanımı son derece kolay. Tek yapmanız gereken; parmağınızı ekranda hızlıca sürükleyerek çizimi gerçekleştirmek ve ardından kayıt butonuna basmak. Sonrasında sevdiklerinizle veya sosyal platformlarda paylaşmak.

Google’ın artırılmış gerçeklik uygulaması Just a Line’da her yere çizim yapabilirsiniz. İster sevdiklerinizin kafasına taç kondurun, yıldızlarla süsleyin, ister arkadaşınızla birlikte yılların eskitemediği oyunlardan SOS oynayın, ister uyuklayan birinin başına işaretler yapın, isterseniz de arkadaşlarınızı çizdiğiniz fotoğraf çerçevesinin içine alın… Çizim yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarın.

YORUMLAR