Kahve Falı Sözlüğü 1.0 (Android)

Kahve Falı Sözlüğü

1.0
Kahve Falı Sözlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahve falında gördüğünüz nesnelerin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız Kahve Falı Sözlüğü uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kahve Falı Sözlüğü uygulamasında kahve falına bakarken dikkat edilmesi gerekenleri ve nesnelerin açıklamalarını Android cihazlarınızdan öğrenebilirsiniz.

Oldukça eskiye dayanan bir aktivite olan kahve falı, kültürümüzde önemli bir yere sahip durumda. Kahve falı içtikten sonra fal bakacak birilerini aramamız da bu durumun en büyük göstergesi diyebiliriz. Kahve falı yorumlayanlar temelde, fincanda ve tabakta görülen nesneleri fal sahibiyle bağdaştırarak anlatmasına dayanıyor.

Kahve Falı Sözlüğü uygulamasında, kahve fincanında ve tabağında oluşan şekillerin ne anlama geldiğini öğrenebilmeniz mümkün. A’dan Z’ye birçok nesnenin detaylı açıklamasına ulaşabileceğiniz uygulamada, favorilerinize bu nesneleri ekleyebiliyorsunuz. Herhangi bir nesnenin açıklamasını sosyal medyada veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşabilmenize de olanak sağlayan Kahve Falı Sözlüğü uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Uygulama özellikleri

  • Falda görünen nesnelerin açıklamaları
  • Fal bakarken dikkat etmeniz gerekenler
  • Favorilere ekleme
  • İçerikleri paylaşma

YORUMLAR