Kapture

Kapture
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook fotoğraflarını görüntülemek ve indirmek için kullanımı bir uygulama arıyorsanız Kapture sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Kapture, Facebook üzerindeki fotoğrafları görüntüleme ve indirme işlemleri yapmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması. Teker teker indirme işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlamıyor olsada, albümleri tek bir dokunuş ile indirmek oldukça işinize yarayacaktr diye düşünüyorum.

İndirilen fotoğrafların Facebook üzerindeki en kaliteli versiyonlarını seçen uygulama ile dilerseniz komple albüm yada teker teker indirmek yerine, istediğiniz belirli fotoğrafları seçerek toplu indirme yapabiliyorsunuz. Fotoğrafları indirme dışında, görüntüleme, büyütme ve yakınlaştırma gibi işlemlerde yapabilirsiniz.

Uygulama ile görüntüleyip indirebileceğiniz Facebook fotoğraflarınız arasında, etiketlendiğiniz fotoğrafların, arkadaşlarınızın etiketlendiği fotoğraflar, kendi oluşturduğunuz albümler ve arkadaşlarınızın albümleri bulunuyor. İndireceğiniz fotoğrafları yada albümü seçtikten sonra indireceğiniz dosyayı özel olarak belirleyerek indirme işlemini başlatabiliyorsunuz. Ayrıca indirme işlemlerini SD kart üzerine de gerçekleştirme seçeneği mevcut.

Bu tür bir uygulamanın neden ücretli olduğunu anlamasamda malesef uygulamayı kullanmak için satın almanız gerekiyor. Eğer Facebook üzerinde görerek beğendiğiniz resimleri indirmek istiyorsanız Kapture ugyualamasını 2.58 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

YORUMLAR