Karnaval TV

Karnaval TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karnaval TV, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir uygulama ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Karnaval TV, Android işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde Karnaval TV'yi mobil cihazlarımız üzerinden takip edebiliyoruz. Kolay kullanım deneyimini kaliteli görünen bir arayüzle birleştiren Karnaval TV'de pek çok yayını bulma şansına sahibiz.

Uygulamada bulabileceğimiz yayınlar arasında JoyTurk Akustik, Ara Gaz, Karanlık Oda, B!P, Arsız Tweet yer alıyor. Uygulamanın en çok hoşumuza giden noktası ise yayınların üst düzey bir kalitede sunuluyor olması oldu. Yukarıda bahsi geçen programları kusursuz bir görüntü kalitesi ile izleme şansına sahip oluyoruz.

Karnaval TV'de özel olarak seyretmek istediğimiz bir program varsa arama butonu ile kolayca bulabiliyoruz. Buna ek olarak hoşumuza giden videoları paylaşma butonu üzerinden farklı kanallar üzerinden paylaşma şansına da sahibiz.

Karnaval TV'yi tam anlamıyla kullanabilmek için Facebook hesabımızla veya üye profili oluşturarak giriş yapmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra uygulamayı dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz.

Genel olarak sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan Karnaval TV, kanalın takipçileri tarafından epey sevilecek bir yapım.

YORUMLAR