Kick Off Challenge 1.0.12 (Android)

Kick Off Challenge

Kick Off Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kick Off Challenge'da kendi takımınızı kurarak şampiyon olmak için mücadele edebilirsiniz

Kick Off Challenge oyunculara kendi takımlarını kurma ve bütün detaylarıyla ilgilenerek takımlarını yönetebilme imkanı veren bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kick Off Challenge aslında bir menajerlik oyunu ve kart oyununun karışımı olarak nitelendirilebilir. Sosyal bir futbol oyunu olan Kick Off Challenge'da oyuna kendi oyuncu kartlarımızı seçerek başlıyoruz ve takımımızı kuruyoruz. Takımımızı kurarken formamızı ve kulüp amblemimizi kendimiz yaratabiliyoruz. Böylece takımınız tamamen size özel olabiliyor.

Kick Off Challenge'ta takımımızın bütün detaylarıyla bire bir ilgileniyoruz. Maçlarda tercih edeceğimiz oyun sisteminden stadyum bakımına, teknik direktörden antrenman hocalarına kadar çeşitli detaylar maçlardaki başarımızı belirliyor. Kick Off Challenge içerisinde 55 bin civarında farklı oyuncu kartı yer alıyor. Oyuncular sahip oldukları kartları oyun içerisindeki markete koyarak satabiliyor ve kulüpleri için gelir elde edebiliyorlar.

Kick Off Challenge içerisinde geçmişten ve günümüzden ünlü futbolcular da yer alıyor. Eğer sosyal etkileşime sahip bir futbol oyunu oynamak isterseniz Kick Off Challenge hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR