Kill Shot Virus (Android)

Kill Shot Virus

Kill Shot Virus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kill Shot Virus mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Kill Shot Virus oyunculara güzel grafikler ve zombi dolu bir macera sunan bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Kill Shot Virus'te bir felaket senaryosunun ortasında yer alıyoruz. Zombiler dünyayı istila ediyor ve insanlar için hayatta kalmak günlük bir mücadele haline geliyor. Biz ise zombi salgınını durdurmak ve hayatta kalmaya çalışan insanları kurtarmak için çabalayan bir kahramanın yerine geçerek oyuna dahil oluyoruz.

Kill Shot Virus'te kahramanımız keskin nişancı tüfekleri ve pompalı tüfekler gibi farklı silahları kullanabilmekte. Zombileri yok ettikçe bölümleri geçiyoruz ve para kazanarak yeni silahların, aksesuarların ve ekipmanların kilidini açabiliyoruz. Bazı görevlere başlayabilmek için de belli ekipman ve aksesuarlara ihtiyaç duyuyoruz.

Kill Shot Virus'ün grafikleri oldukça kaliteli. Fakat oyundaki bölümler oldukça kısa, birkaç zombiyi vurduktan sonra bölüm bitiyor. Oyunda sürekli menülerle boğuşuyor, birkaç saniye bölümü oynadıktan sonra arka arkaya menüleri geçmek zorunda kalıyorsunuz.