Kill Shot 1.0.1 (Android)

Kill Shot

Kill Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kill Shot, nişancı tüfeğiniz ile rakiplerinizi hedef alarak hepsini yok etmeye çalışacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunudur.

Kill Shot, tehlikeli askeri operasyonlara katılarak düşmanlarınızı etkisiz hale getireceğiniz görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışacağını bir Android aksiyon oyunudur. Oyunda kontrolünü sağladığınız asker, üst düzey eğitimlere tabi tutulmuş bir komandodur. Bu sayede yeteneklerinizi kullanarak düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Güçlü silahlar arasından istediğinizi seçtikten sonra görevlere katılmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra silahnızı kişiselleştirerek dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Oyunda başarı elde etmenin yolu tamamen el becerilerinize bağlı. Dolayısıyla görevleri başarıyla tamamlamak istiyorsanız hızlı hareket etmeli ve düşünmelisiniz. Yapacağınız hataların telafisi olmayabilir.

Oyunda 160'dan fazla oyun bulunmaktadır. 3 boyutlu grafikler ile donatılmış oyunu oynarken oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. 12 farklı harita ve bölge bulunan oyunda çevresel efektler de oyunun heyecanını canlı tutuyor diyebilirim.

Silah türleri arasında pompalı, suikast silahı ve sniper bulunuyor. Kendi oyun stilinize göre silahınızı seçebilirsiniz. Daha sonra bu silahları güçlendirebiliyorsunuz. Bu silahlar dışında 20 farklı silahta çok yakında oyuna eklenecektir.

Oyundaki güçlendirmeler sayesinde daha hızlı ateş edebilir, zamanı yavaşlatabilir ve zırh delen mermiler kullanabilirsiniz. Oyundak Google Play desteği sayesinde başarılı olursanız liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabilirsiniz. Ayrıca tamamlamanız gereken 50 farklı başarı bulunuyor.

Bir günde bitirebileceğiniz oyunlardan olmayan Kill Shot'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR