KILL YOUR BF Death Of Stickman

KILL YOUR BF Death Of Stickman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KILL YOUR BF Death Of Stickman ile erkek arkadaşınızdan veya eşinizden intikam alabilirsiniz

KILL YOUR BF Death Of Stickman eğer tembel ve ilgisiz erkek arkadaşınızdan veya eşinizden şikayetçiyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan KILL YOUR BF Death Of Stickman size erkek arkadaşınızdan veya eşinizden temsili olarak intikam alma fırsatı veriyor. Erkek arkadaşınız yeni saç renginizi ve saç kesiminizi fark etmiyor mu? Erkek arkadaşınız kilo verdiğinizin farkında değil mi? Erkek arkadaşınız sizinle yeterince ilgilenmiyor mu? Tembel kocanız ev işlerinde size yardım etmiyor mu? Tembel kocanız maç seyrederek televizyonu mu işgal ediyor? Koca yağ tulumu sürekli etrafı mı kirletiyor? İşte hepsinin çözümü bu oyunda.

KILL YOUR BF Death Of Stickman'da temel amacınız size verilen 3 oku kullanarak erkek arkadaşınıza (temsili) en büyük acıyı yaşatmak. Erkek arkadaşınıza (temsili) veya eşinize (temsili) fırlatacağınız oklar onların dikenlerle kaplı yatak üzerine devrilmesine veya tepesine büyük bir ağırlığın inmesine ve onu ezmesine yol açıyor. Partnerinize (temsili) verdiğiniz acı ne kadar büyükse oyunda da o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Özellikle oku fırlattığınız partnerinizin (temsili) etrafa savruluş animasyonlarını izlemek ise büyük keyif veriyor.

Hadi durmayın, o koca tembel tenekeye (temsili) gününü gösterin!

YORUMLAR