Killing Floor: Calamity

Killing Floor: Calamity
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Killing Floor: Calamity yüksek tansiyona sahip bir mobil zombi oyunudur

Killing Floor: Calamity, bilgisayarlarda büyük beğeni kazanan ve yüksek tansiyonlu bir oynanışa sahip olan Killing Floor'u mobil cihazlara taşıyan bir kuşbakışı savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir zombi oyunu olan Killing Floor: Calamity, Killing Floor'u birebir mobil cihazlara aktarmak yerine yeni ve keyifli bir oynanış yapısıyla karşımıza çıkıyor. Oyunda FPS görüş açısının yerine kahramanımızı kuşbakışı kamera açısını kullanarak yönetiyoruz ve kana susamış zombi ordularıyla savaşıyoruz. Co-op moduna sahip olan oyunda diğer oyuncularla eşleşerek beraber zombilere karşı savaşabilmemiz de mümkün.

Killing Floor: Calamity'de İngiltere'de geçen bir hikaye konu alınıyor. Ordu tarafından yürütülen klonlama deneyleri ters gidince ortaya mutasyona uğramış insan etiyle beslenen canavarlar çıkıyor. Biz bu canavarları ortadan kaldırarak deneylerle ilgili izleri yok etmekle görevlendiren bir özel tim askeri olarak oyuna dahil oluyoruz. Maceramız boyunca harabeye dönmüş şehirlerde, istila edilmiş tesislerde zombilerle savaşmaya çalışıyoruz.

Killing Floor: Calamity çift analog çubuk yardımıyla oynanan bir aksiyon oyunu. Oyunda Killing Floor'un orjinal versiyonunda yer alan 21 kahraman, 10 Zed yer alıyor. Killing Floor: Calamity'e özel olarak 9 yeni harita, yeni silah türleri, perk sistemi bizi beklemekte.

YORUMLAR