King of the Course Golf

King of the Course Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of the Course Golf ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

King of the Course Golf spor oyunlarında bir marka olan EA Sports tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş olan bir golf oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan King of the Course Golf'da turnuvalarda kullanılan gerçek golf alanlarında golf oynama keyfini yaşayabiliyoruz.

King of the Course Golf dokunmatik kontrollerle oldukça uyumlu bir şekilde tasarlanmış ve basit kontrollere sahip. Oyunda golf sopamızı sallamak için ekranda parmağımızı sürüklememiz gerekiyor. Bu oyunculara daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

King of the Course Golf grafik olarak oldukça başarılı bir oyun. Golf topunu deliğe gönderirken karşılaşacağımız su birinkitelerindeki yansıma efektleri, güneş yansımaları, çevre grafikleri göze hoş görünmekte. King of the Course Golf oynanış olarak oyunu daha eğlenceli kılan özelliklere de sahip. Oyunda kullanabileceğimiz geçici güçlendirmeler sayesinde fizik kurallarına meydan okuyabiliyoruz ve zamanı kontrol ederek golf topunu deliğe gönderirken yardım alabiliyoruz.

YORUMLAR