Kingdom Rush: Frontiers 1.2.1 (Android)

Kingdom Rush: Frontiers

Kingdom Rush: Frontiers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çizgi film tadındaki görselleri ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bu savunma oyununda karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

Kingdom Rush: Frontiers son derece keyifli ve bağımlılık yaratan bir savunma oyunudur. Android tablet ve akıllı telefonlarınızda keyfini çıkartabileceğiniz bu oyunda pek çok stratejik karar vermeniz ve güçlü silahlar kullanarak düşmanları geri püskürtmeniz isteniyor.

Oyun fantastik öğeler üzerine kurulmuş. Yapılması gereken şey gayet açık ve net; egzotik adaları ejderha saldırılarından, insan yiyen bitkilerden ve yeraltı canavarlarından korumak. Bunu başarmak için emrinizde askerler ve çeşitli türde silahlar mevcut. Farklı bölümlerde mücadele verdiğimiz oyunda çok sayıda kule, fantastik güçlere sahip kahramanlar ve bölümler bulunuyor.

Tüm bunlara ek olarak düşmanlarınızı yok etmek için bonuslar da toplayabilirsiniz. Bonuslar size fazladan asker, meteor saldırıları ve dondurucu bombalar sağlıyor. Bunları akılcı bir şekilde kullanarak düşmanlarınıza karşı üstünlük elde edebilirsiniz.

Oyunun dikkat çeken özellikleri;

  • 8 yeni kule güçlendirmesi
  • 18 kule saldırı özelliği
  • Farklı özellikler sahip 40 düşman
  • 11 epik kahraman
  • 70'den fazla başarım
  • 3 zorluk seviyesi

Savunma oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken oyunlar arasında yer alan Kingdom Rush: Frontiers, çizgi film tadındaki grafikleriyle dikkat çekiyor.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR