Kitchen Adventure 3D 1.0.2 (Android)

Kitchen Adventure 3D

Kitchen Adventure 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitchen Adventure 3D, her yaştan oyunsever tarafından oynanabilecek bir aksiyon oyunu.

Kitchen Adventure 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda mutfakta bize saldıran yiyeceklere karşı dur durak bilmeyen bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

Ne sebepten olduğunu bilmiyoruz fakat mutfaktaki bütün yiyecekler bize toplu olarak saldırıda bulunuyor. Biz de onları geri püskürtmek durumunda kalıyoruz. Oyunda karakterimizi kontrol etmemiz için ekranda sanal bir joystick mevcut. Sağ tarafta bulunan butonları kullanarak da ateş etme, silah değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

Oyunda başarılı olabilmek için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Düşmanlarımızın nereden geldiklerini iyice kontrol edip o tarafa doğru ateş açmalıyız. Iskaladığımız her atış bizim aleyhimize.

Kitchen Adventure 3D'de bölümlerden kazandığımız paraları kullanarak satın alabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Yarı makineli tüfeklerden ve kılıçlardan tutun da mermi yağdıran tam otomatiklere kadar geniş bir seçenek skalamız var.

Grafik olarak mükemmel olmasa bile bu tarz bir oyundan olan beklentileri karşılıyor. Zaten Kitchen Adventure 3D'nin asıl önemli olan noktası grafiklerden ziyade sunduğu aksiyon dozu yüksek oyun deneyimi.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak tanımlayabileceğimiz Kitchen Adventure 3D, her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayabileceği bir oyun. Aksiyon ve macera türüne ilginiz varsa bu oyun tam size göre.

YORUMLAR