Kiwi Wonderland 1.1.0 (Android)

Kiwi Wonderland

Kiwi Wonderland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Kiwi Wonderland, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir beceri ve aksiyon oyunudur. Herkesin bir hayali varsa oyundaki karakterimiz sevimli kuş Kiwi'nin hayali de uçmak. Bunun için de ona sizin yardımcı olmanız gerekiyor.

Bir rüya perisi ona yardım edip rüyasında uçmasını sağlıyor ve harikalar diyarına bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Rüyasında uçarak ilerliyor ve önüne çıkan engellere karşı dikkatli olması gerekiyor. Aynı zamanda da altınları toplaması gerekiyor.

Oyun yapısı olarak Jetpack Joyride'a benzediğini söyleyebilirim. Ekrana parmağınızla dokunduğunuzda yukarı çıkan Kiwi dokunmadığınızda ise yerde yürüyor. Fakat hem yerde hem havada bazı kuşlar yoluna çıkıyorlar.

Ayrıca engeller bununla da sınırlı değil çünkü bazı yerlerde buz sarkıt ve dikitleri olan platformlara da dikkat etmek gerekiyor. Altınların dışında bazı güçlendiricileri de toplayarak ilerlemesi gerekiyor. Ayrıca kuşların üzerine basarak daha fazla puan toplayabiliyorsunuz.

Sevimli karakterleri ve göze hoş gelen grafikleri ile oynaması kolay fakat ustalaşması zor bir oyun mekaniği sunan Kiwi Wonderland bence her yaştan oyuncunun severek oynayabileceği tarzda bir oyun.

İlerlerken çıkan yeşil güçlendiricilerden yeterince toplayabilirseniz bir bonus turuna giriyor ve gökyüzüne zum ederek çok daha fazla altın toplama şansına kavuşabiliyorsunuz. Genel olarak keyifli bir oyun olan Kiwi Wonderland boş vakitleri değerlendirmek için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR