Kızlar Soruyor 1.0.2.1 (Android)

Kızlar Soruyor

Kızlar Soruyor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kızlar Soruyor Android uygulamasını indirerek platformda paylaşılan soru ve görüşleri takip edebilirsiniz.

Kızlar Soruyor, kızlar ve erkeklerin hayata dair tüm konularda soru ve görüşlerini paylaştıkları sosyal platform bildiğiniz üzere. Android telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz resmi uygulaması üzerinden web tarayıcınızı açmadan platformda paylaşılan birbirinden ilginç konuları takip etme şansına sahipsiniz.

Adı her ne kadar kızlar soruyor olsa da erkeklerin de soru sordukları bir sosyal ağ platformu olan Kızlar Soruyor.com sitesinde paylaşılan içerikleri mobil cihazlara taşıyor resmi uygulama. İster kız olun isterseniz de erkek dilediğiniz konuda kafanıza takılan soruyu sorup hızlıca yanıtını alabildiğiniz platformda dilerseniz anonim olarak diğer bir deyişle isminiz görünmeden de soru sorma, görüş paylaşma şansınız var. Ayrıca o kişiye özel olarak yanıt verebildiğiniz sosyal ağların direkt mesajına benzer bir sistem de mevcut.

Yüzbinlerce üyenin bir araya geldiği Kızlar Soruyor’un mobil uygulamasında anlık bildirim olmaması düşünülemezdi. Size özel içerikler paylaşıldıkça telefonunuza bildirim geliyor. Tabii ki sosyal bir platform olduğundan üyeleri takip etmeniz, sosyal çevrenizi oluşturmanız da mümkün.

YORUMLAR