Klink

Klink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klink, bilinmeyen kişiler tarafından arandığınızda yada rehberinizde olmayan kişiler aradığında arayan kişinin bilgilerini ekrana getiren başarılı bir Android uygulamasıdır.

Klink, sizi arayan kişilerin kim olduğunu görmenizi saağlayan yararlı ve ücretsizbir Android uygulamasıdır. Uygulama özellikle satış temsilciliği yapan kişiler için oldukça ideal bir uygulamadır.

Klink uygulamasının veri bankasında bulunan bilgilerin tamamı sosyal ağlar ve halka açık kaynaklardan çekilmektedir.  Bu sayede kim olduğunu bilmediğiniz numaralar sizi aradığında ekranınızda sizi kimin aradığını görebilirsiniz. Rehberinizde olmayan kişileri bile Klink sayesinde görebiliyorsunuz.

Uygulamayı yükledikten sonra gelen aramalarda cihazınızın ekranı daha farklı görünecektir. Bu ekran üzerindeki sizi arayan kişini kim olduğunu hakkında bilgiler yer alacaktır. Evrensel bir uygulama olan Klink'i sadece Türkiye için değil yurtdışında gelen aramalar için de kullanabilirsiniz. Numaraların kime ait olduğunu öğrenebildiğiniz ücretsiz servisler yerine kullanabileceğiniz alternatif bir uygulama olan Klink'i Android telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulamanın kullandığı kaynaklar git gide artmakta olduğu için ileride çok daha fazla numara tanıma kapasitesine ulaşabilecekler.

Siz de sizi arayanlar rehberinizde kayıtlı olmasa bile kim olduklarını görmek isterseniz Klink uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR