Knights Fight: Medieval Arena 1.0.7 (Android)

Knights Fight: Medieval Arena

Knights Fight: Medieval Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knights Fight: Medieval Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Knights Fight: Medieval Arena, Orta Çağ döneminde geçen şovalye düellolarını mobil cihazlarınız üzerinde yaşamanıza imkan tanıyan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllıtelefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Knights Fight: Medieval Arena'da kalabalığın karşısına çıkarak gücünü göstermeye ve en iyi savaşçı olduğunu kanıtlamaya çalışan bir şovalyenin yerine geçiyoruz. Bu amaçla arenaya çıkarak en ünlü savaşçılarla karşılaşıyoruz ve kılıç ve kalkan kullanmaktaki ustalığımızı konuşturuyoruz.

Knights Fight: Medieval Arena'da oyuncular kendi savaş stillerini belirleyebiliyorlar. Dilerseniz klasik kılıç - kalkan ikilisini kullanabilir, dilerseniz iki elle kullanabileceğiniz balta, kılıç veya gürzleri seçebilirsiniz. Oyunda savaşları kazandıkça yeni kılıçların, baltaların, gürzlerin, zırh ve kalkanların kilidini açabiliyoruz ve şovalyemizi geliştirebiliyoruz.

Knights Fight: Medieval Arena'nın savaş sistemi doğru zamanlamayı yakalama üzerine kurulu. Oyuncular rakiplerinin hamlelerine göre doğru zamanda saldırıları bloklamak zorundalar. Ayrıca rakibimize farklı şekillerde saldırabiliyor ve kombolar yapabiliyoruz.

Knights Fight: Medieval Arena oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunun çok oyunculu oyun moduna da sahip olması daha heyecanlı savaşlar yapmanıza imkan tanıyor.

YORUMLAR