Knock Knock

Knock Knock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knock Knock ile yeni insanlarla tanışmanın keyifli ve ilginç yollarını keşfediyoruz.

Knock Knock, yeni insanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Android cihaz sahiplerinin göz atması gereken uygulamalardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayemizde o an etrafımızda bulunan diğer kullanıcıları görebiliyor ve onlarla keyifli sohbetler başlatabiliyoruz.

Uygulamayı diğer arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından ayıran şey ise özgün bir kullanım deneyimi sunuyor olması. Çevremizde bulunan ve daha önce tnaışmış olduğumuz kişileri, tıpkı kapı çalar gibi parmağımızı ekrana iki kez tıklatarak bulabiliyoruz.

Uygulama üzerinde tanıştığımız kişiler elbette ki ilk başlarda telefon numaramız gibi kişisel bilgilerimize erişim sağlayamıyor. Bu da kullanıcıların güvenliğini artıran unsurlar arasında yer alıyor. Uygulama üzerinden başlattığınız sohbeti dilerseniz telefon numaranızı vererek farklı ortamlarda sürdürebilirsiniz.

Knock Knock özellikle grup içerisindeki bireylerin yeni kişilerle tanışma ve o kişilerle sohbet etme isteklerini seviyeli ve güvenli yoldan gerçekleştirebilecekleri bir seçenek.

YORUMLAR