Kraken Land (Android)

Kraken Land

Kraken Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kraken Land, deniz canlıları ile birlikte büyük bir maceraya atılacağınız ve oynarken çok eğleneceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Koşu oyunlarını seviyorsanız ve farklı karakterler ile koşu oyunu oynamak istiyorsanız Kraken Land: 3D Platformer Adventures tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kraken Land: 3D Platformer Adventures, sizi büyük bir maceraya davet ediyor.

Oyunda deniz canlıları ile birlikte uçsuz bucaksız parkurlara yarışmaya çalışıyorsunuz. Parkurlar oldukça tehlikeli ve büyük. Bu yüzden Kraken Land: 3D Platformer Adventures oyununu oynarken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü parkur esnasında etrafınızda tehlikeli canlılar görebilirsiniz. Özellikle deniz canlılarından olan yengeçler sizin en büyük düşmanlarınız. Onlar siz yarışırken yolunuza engel olarak çıkacak ve sizi durdurmaya çalışacaklar. Yengeçleri ancak bomba ile engelleyebilirsiniz. Eğer yeteri kadar bombanız yoksa onların etrafından hızlıca kaçmaya çalışın.

Renkli grafikleri ve oldukça eğlenceli oyun müzikleri ile birlikte Kraken Land: 3D Platformer Adventures çok hoşunuza gidecek. Yaz aylarında sizi denizle buluşturan ve size sahil havası yaşatan Kraken Land: 3D Platformer Adventures, zorlu etaplarıyla da sizi büyük bir aksiyonun içerisine dahil edecek. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz Kraken Land: 3D Platformer Adventures'ı hemen şimdi indirebilir ve arkadaşlarınızla birlikte büyük bir yarışa başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

YORUMLAR