Kung Fu Panda: Battle of Destiny

Kung Fu Panda: Battle of Destiny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Panda: Battle of Destiny mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Kung Fu Panda: Battle of Destiny eğer Kung Fu Panda'nın animasyon filmlerini izlediyseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kung Fu Panda: Battle of Destiny'de efsanelere konu olmuş antik bir kart oyunu bizi bekliyor. Bu oyuna kendi kart destemizi oluşturarak başlıyoruz ve rakiplerimizle karşılaşarak taktiksel kart savaşları yapıyoruz.

Kung Fu Panda: Battle of Destiny'deki kartlar Kung Fu Panda filmlerinden tanıyacağımız kahramanları temsil etmekte. Bu kahramanların her biri kendilerine has yeteneklere sahipler. Kartlarımızın sahip olduğu avantaj ve dezavantajlar oynunun taktiksel bir yapı kazanmasını sağlıyor. Oyunda hamlelerimizi yaparken rakiplerimizin hamlelerine göre strateji belirliyoruz.

Kung Fu Panda: Battle of Destiny'de maçları kazandıkça kartlarımızı geliştirebiliyor, seviye atlatarak onları daha güçlü yapabiliyoruz. Ayrıca kullanmadığımız kartları değerlendirerek onları işimize yarayacak kartlara da dönüştürebiliyoruz.

YORUMLAR