Kung Fu Rabbit

Kung Fu Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Rabbit güzel grafikleri ve eğlenceli bir oynanışı birleştiren bir mobil oyundur

Kung Fu Rabbit eğer Mario tarzı oyunları seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kung Fu Rabbit'te bir tapınakta yaşayan ve Kung Fu sanatı üzerine eğitim alan bir grup tavşanın hikayesi konu alınıyor. Bu tavşanların kaderi şeytani bir gücün tapınaktaki bütün öğrenclleri kaçırmasıyla değişiyor. Tapınağa düzenlenen bu saldırıdan kıl payı kurtulmayı başaran bir kahraman olarak oyuna dahil olmaktayız. Tapınağın lideri olarak bize bu öğrencileri kurtarmak düşüyor. Maceramız boyunca farklı mekanları ziyaret ederek şeytani gücün ğeşine düşüyoruz.

Kung Fu Rabbit içerisinde bolca aksiyona yer veren bir platform oyunu. Oyunda bir çatıdan diğerine atlayabiliyor ve duvarlar üzerinde kayabiliyoruz. Bunun yanında karşımıza çıkan düşmanları Kung Fu yeteneklerimizi kullanarak yok edebiliyoruz.

Kung Fu Rabbit'in çizgi film tadındaki grafikleri özel bir stile sahip ve oldukça hoş görünüyor. Oyunda sağlam bir mizah bulunuyor. 70 bölümün yer aldığı oyunu 2 farklı zorluk seviyesinden birini seçerek oynayabilirsiniz.

YORUMLAR