KungFu Quest: The Jade Tower (Android)

KungFu Quest: The Jade Tower

KungFu Quest: The Jade Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KungFu Quest: The Jade Tower'da sürekli olarak saldırıda bulunan düşmanları üstün dövüş tekniklerimizle alt etmeye çalışıyoruz

KungFu Quest: The Jade Tower, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri kaliteli bir dövüş oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak edinebileceğimiz bu oyunda durmadan saldıran düşmanlarımızı üstün kung fu tekniklerimizden faydalanarak yenmeye ve yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.

Oyunda kontrolünü üstlendiğimiz karakter, dünyanın sonunu getiren kötü bir planı engellemek için geçmişe yolculuk ediyor. Chong Lee isimli kötücül karakteri yenmek için çıktığımız bu mücadelede karşımıza çok sayıda dövüşçü çıkıyor. Toplamda 37 bölümden oluşan bu macera git gide zorlaşan bir yapıya sahip. Buna ek olarak 37 bölmün belirli zamanlarında karşımıza 8 zorlu bölüm sonu canavarıyla mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

KungFu Quest: The Jade Tower'da dikkat çeken en önemli unsurlar arasında 60 fps değerindeki animasyonlar ve kaliteli modellemeler yer alıyor. Buna ek olarak ses efektleri de kaliteli bir çizgide ilerliyor.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın sol ve sağ tarafında bulunan butonları kullanmamız yeterli oluyor. Düşmanlarımızı yendikçe para kazanıyoruz ve bu gelirle karakterimizi kişiselleştirebiliyoruz.

Dövüş oyunları ilgi alanınıza giriyorsa KungFu Quest: The Jade Tower, kısa sürede favorileriniz arasına girecektir.

YORUMLAR