Labours of Hercules

Labours of Hercules
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Labours of Hercules, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Labours of Hercules, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eğitici öğelerin yer aldığı oyunda hem oyun oynayıp hemde bazı temel bilgiler edinebiliyorsunuz.

Zeus'un efsanevi oğlu Herkül'ün ana karakter olduğu oyunda Avrupa'yı gezerek zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Herkül'ün 12 görevi mitini gerçekleyen oyunda savaş alanına doğru koşabilir ve yolunuza çıkan engellerden kaçabilirsiniz. Engelleri aşarak savaş meydanına ulaşmalı ve yolun sonunda sizi bekleyen çeşitli karakterlerle mücadele etmelisiniz. Nemea Aslanı, 9 başlı Hydra, Kyreneia Geyiği, Girit Boğası ve Diomedes'in Kısrakları gibi efsanevi yaratıkların yer aldığı oyunda mükemmel bir deneyim de bizleri bekliyor. 3 farklı oyun modundan birini seçerek Herkül'e yön veriyor ve zorlu görevleri yerine getiriyoruz. Mükemmel 3D grafiklerin yer aldığı oyunda çok eğleneceğiniz de kesin. Mitoloji öğrenebileceğiniz oyunda ölümsüz olmak için mücadele ediyorsunuz.


Oyunun Özellikleri;

  • Canlı grafikler
  • Eğitici oyun
  • Farklı oyun modları
  • Zorlu görevler
  • Gerçek oyun kurgusu

Labours of Hercules oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR