Land Sliders

Land Sliders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Land Sliders, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

Land Sliders, boş vakitlerinizde oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, fantastik bir maceraya adım atıyoruz ve farklı gezegenlerde mücade eden kahramanlarımıza ortak oluyoruz. Her yaştan insanın oynayabileceği bu fantastik yapıma biraz daha yakından bakalım. 

Öncelikle oyunun grafiklerinden ve oynanışından bahsetmek istiyorum. Göze hoş gelen grafiklerin yanında sıradışı bir atmosfer yaratılmış diyebilirim. Haritada gezercesine bir oyun deneyimi yaşıyoruz ve izometrik kamera açısıyla müthiş bir oynanışa şahitlik ediyoruz. Az önce bahsettiğim kahramanlarımızı da harita içerisinde parmaklarımızla kontrol ediyoruz. Başta alışması zor gelecektir; fakat ilerleyen bölümlerde oynanışın hoşunuza gideceğini düşünüyorum. 

Peki Land Sliders oyununun amacı ne? Bu oyunda 50 farklı kahramanı yönetebilme imkanına sahibiz ve amacımız kahramanlarımızın yağmalanan eşyalarını geri almak. Tamamen farklı dünyaları keşif üzerine kurulmuş bir oyun diyebilirim. 

Platform oyunları arasında kendinize bir alternatif arıyorsanız Land Sliders'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu bağlamda oynamanızı mutlaka öneririm.