Larva Heroes: Episode2

Larva Heroes: Episode2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Larva Heroes: Episode2, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir savunma oyunu.

Larva Heroes: Episode 2, düşmanlarımıza karşı soluksuz bir mücadelenin içerisine girdiğimiz, sürükleyici bir Android savunma oyunu olarak dikkat çekiyor. Eğlenceli atmosferi ve dopdolu içeriğiyle savunma ve savaş oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden Larva Heroes: Episode 2'de sürekli olarak saldıran rakipleri geri püskürtmeye ve üslerini ele geçirmeye çalışıyoruz.

Oyun mimarisi aslında çok yabancı değil. Karşı karşıya konumlandırılmış iki üs bulunuyor ve bu üslerden çıkan düşmanlar buluştukları noktada savaşa tutuşuyorlar. Kimin daha fazla askeri varsa o taraf avantaj elde ediyor ve savaş hattını rakibine doğru taşıyor. Hangi tarafın üssü yok olursa oyunu o taraf kaybediyor.

Savaşlar esnasında kullanabileceğimiz birçok birim mevcut ve bu birimlerin her biri kendilerine özgü savunma ve saldırma özelliklerine sahipler. Bize düşense bu özellikleri stratejik bir şekilde kullanmak ve savaş hattını rakibin üssüne doğru taşımak. Zor durumlarda kullanabileceğimiz birçok özel güç var. Fakat bunlar sınırlı sayıda verildikleri için her zaman kullanmak mümkün olmuyor.

Larva Heroes: Episode 2'de farklı birimlerin olduğunu belirtmiştik fakat bu noktada altını çizmemiz gereken bir nokta daha var. Bu birimlerin hepsi açık değil. Savaşlara katıldıkça ve bölümleri geçtikçe açılıyorlar. Dolayısıyla ilk birkaç bölüm biraz sınırlı. İlerledikçe oyunun havası değişiyor ve çeşitlilik artıyor.

Sonuç olarak eğlenceli bir çizgide ilerleyen ve çok sayıda bölüm sunduğu için kısa sürede tükenmeyen Larva Heroes: Episode 2, savunma türü oyunlar oynamaktan keyif alanların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR