Larva Heroes: Lavengers 2014 1.3.5 (Android)

Larva Heroes: Lavengers 2014

Larva Heroes: Lavengers 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Larva Heroes: Lavengers 2014, Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere ücretsiz olarak sunulan bir savunma oyunu.

Larva Heroes: Lavengers 2014, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir savunma oyunu.

Maceraya bıraktığı yerden devam eden oyunda New York'un lağımlarında mutlu mesut yaşarken düşman saldırısına uğrayan sarı ve kırmızı kurtçukların mücadelelerine tanıklık ediyoruz. Savaşın arkasında yatan sebep ise düşmanların, kurtçukların en sevdiği sosisi çalmış olmaları!

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Larva Heroes: Lavengers 2014'te düşmanlarımız karşısında başarılı olabilmek için kullanacağımız taktikleri akılcı bir şekilde belirlememiz gerekiyor. Saldırıların ardı arkası kesilmediği için sınırlı olan kaynaklarımızı verimli bir şekilde harcamalıyız. Ekranın alt bölümünde bulunan birimler arasında o an işimize en çok yarayacak olanları seçmeli ve savaşa sürmeliyiz.

Emrimize verilen birimlerin her biri kendilerine has saldırı güçlerine sahip. Şayet savaş alanında işler aleyhimize dönmeye başlarsa özel güçlerimizi kullanarak durumu tersine çevirebiliriz. Fakat bahsini ettiğimiz bu özel güçler sınırlı sayıda sunuldukları için her zora düştüğümüzde kullanma lüksüne sahip değiliz. Oyundaki nihai amacımız ise düşman üssünü yerle bir etmek.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Larca Heroes: Lavengers 2014, ücretsiz bir savunma oyunu arayanların denemesi gereken seçeneklerden biri. Hem görsel hem de içerik olarak oyunseverleri epey memnun edeceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR