Last Guardians

Last Guardians
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Guardians bolca aksiyon bulabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Last Guardians eğer Diablo tarzı aksiyon-rpg oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Last Guardians'da kaosun eşiğine sürüklenmiş bir fantastik evrende destansı bir maceraya atılıyoruz. Karnalık kuvvetler yüzyıllar boyunca gizliden gizliye güçlerini biriktirmiştir ve iyiliğe dair herşeyi yok etmek için harekete geçmeye hazırlanmıştır. Sonunda ise aniden ortaya çıkarak insanoğluna saldıran karanlık güçler yıkım ve terörü beraberinde getirmiştir. Biz ise oyunda karanlık güçler karşısında insanoğlunu savunmaya çalışan bir grup kahramandan birini yönetiyoruz ve bu destansı serüvene dahil oluyoruz.

Last Guardians aksiyon-rpg oyunlarında kullanılan hack and slash dinamiklerini içeren bir oyun. Oyunda kahramnımızı izometrik bakış açısıyla yöneterek savaş alanındaki canavarlarla ve kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşyiroz. Gerçek zamanlı savaş sistemi kullanılan oyunda düşmanları öldürdükçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve büyülü silah ve zırhları yağmalayabiliyoruz.

Last Guardians sanal kontrol çubuğu yardımıyla oynanıyor. Oyunun genel olarak oldukça rahat oynanabildiğini, karakter yönlendirmede ve savaş yeteneklerini kullanmada sıkıntı yaşanmadığını söyleyebiliriz. Ortalamanın üzerinde bir 3 boyutlu grafik kalitesi sunan Last Guardians boş zamnalarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR