Last Hit - League of Legends 1.9.2 (Android)

Last Hit - League of Legends

Last Hit - League of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Legends oynayanların bilgisayar başında olmadan oynayabileceği bu oyun ile son vuruş antrenmanları yapmanız mümkün.

Dünya'nın en popüler MOBA'sı League of Legends oyununun mobil için mini bir antrenman versiyonu olan Last Hit - League of Legends, mobil ekranınızda dilediğiniz karakterleri ve eşyaları seçerek son vuruş çalışması yapabileceğiniz bir çalışma. MOBA oyununu profesyonel oyuncu kıvamında oynayabilmek için büyük bir zaman fedakarlığına ihtiyacınız var. Bilgisayarda olamadığınız her vakit size oyundan uzaklaşmış olan bir vakit gibi geliyorsa bu sorunu yolda çözmek mümkün.

Farm yapmak League of Legends oyuncularının en önemli görevlerinden biridir ve bu aşamada son vuruşu yapıp parayı kazanmak her şeyin ötesinde yer alıyor. Neticede birikmiş olan paralarla yeni eşyalar alıp güçlenmeniz gerekiyor. Oynadığınız koridorda daha iyi bir performans göstermenin anahtarı bir şekilde elinizden geldiği kadar başarılı son vuruşlar yapmanız. Last Hit - League of Legends ile yeteneğinizi pekiştirmeniz ve rakibinize üstün çıkmanız mümkün.