League of Legends Jungler

League of Legends Jungler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Legends Jungler, bilgisayar üzerinden LoL oynayan oyunculara ormancı rolünde yardımcı olmak ve kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

League of Legends Jungler, dünyanın en popüler ve en çok oynanan online oyunlarından biri olan League of Legends'da ormancı rolünde oynayan oyunculara yardım etme amaçlı geliştirilen uygulama oldukça yararlı ve ücretsizdir.

LoL üzerindeki oynayabileceğiniz 3 farklı harita olan Summoner's Rift, Twisted Treeline veCrystal Scar üzerindeki ormanlarda bulunan yaratıkların öldükten sonraki yeniden doğma sürelerini kolayca takip etmenizi sağlayan uygulama, bu ssayede hem daha iyi bir ormancı olmanızı, hemde oyundaki rolünüze daha iyi adapte olabilmenizi sağlıyor.

Bildiğiniz üzere LoL, 5'er kişiden oluşan takımların karşı karşıya geldiği online bir oyun. Her rolün kendine göre farklı bir önemi ve görevi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan ormancı, diğer oyuncular alt, orta ve üst koridorlarda birbirleri ile karşılaşırken harita üzerinde bulunan yaratıkları keserek tecrübe puanı kazanmaya çalışır. Görevi bununla birlikte bitmeyen ormancı takım arkadaşlarına destek olmaya giderek karşı takımdaki oyuncuları öldürebilmesi için onlara yardım edere ve takımının avantaj kazanmasını sağlar. Ormancı için harita üzerindeki bazı yaratıkların yeniden doğma süreleri çok önemlidir. Özellikle mavi ve kırmızı yetenek güçleri veren canavarlar ile tüm takımın altın kazanmasını sağlayan ejderhanın yeniden doğma süreleri ormancılar açısından büyük önem taşır. Bu uygulama canavarların yeniden doğma sürelerini kolayca takip ederek, doğmak üzere olanlara önceden hreket edebilir ve çıkar çıkmaz keserek takımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Ormancı rolünde oynayan oyuncuların kendilerini geliştirmesini ve orman rolünde yapması gereken görevleri alışkanlık haline getirmesini sağlayan uygulamayı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR