Leo Mobil Canlı Tv

Leo Mobil Canlı Tv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leo Mobil Canlı Tv bir android televizyon izleme uygulamasıdır

Leo Mobil Canlı Tv eğer mobil cihazınız üzerinden televizyon kanallarını izlemek isterseniz işinize yarayabilecek bir televizyon uygulaması.

Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir Android televizyon izleme uygulaması olan Leo Mobil Canlı Tv, temel olarak sahip olduğunuz interente bağlantısını kullanarak televizyon yayınlarına ulaşmanıza ve bu yayınları izlemenize olanak sağlıyor. Eğer televizyonun olmadığı, sadece internet bağlantısına sahip olduğunuz bir yolculuğa çıktıysanız ya da yatağınızda uzanarak rahat bir şekilde televizyon izlemek isterseniz Leo Mobil Canlı Tv başarılı bir çözüm olabiliyor.

Leo Mobil Canlı Tv içerisindeki kanal listesi belli aralıklarla güncelleniyor. Ayrıca kanal listesi kategoriler altında toplanıyor, bu sayede aradığınız kanala daha kolay erişebiliyorsunuz. Dilediğiniz ve sıkça izlediğiniz kanalları favori kanalınız olarak işaretleyebilmektesiniz. Böylece bu kanalları izlemek istediğinizde kanalları çok daha hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz.

Leo Mobil Canlı Tv sadece bir arayüze sahip. Ayrıca uygulama düşük dosya boyutuna sahip.

YORUMLAR