LINE HERE

LINE HERE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE HERE uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan konumunuzu dostlarınızla anlık olarak paylaşabiliyorsunuz.

LINE HERE uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak konumlarını kolayca dostlarıyla paylaşmak için faydalanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Cihazınızın GPS sisteminden faydalanarak konum tespitini yapan uygulama zaman zaman bu nedenle biraz fazla pil tüketimine neden olsa da arkadaşlarınızla her zaman iletişimde kalarak onların sizin konumunuzu bilmesini, sizin de onların konumunu bilmenizi sağlıyor.

Tabii ki bunu gerçekleştirmek için oldukça ilginç bir yöntem kullandığını da belirtmek gerek. Uygulamayı başlattıktan sonra konum odaları kuruyorsunuz ve bu odalara dostlarınızı davet ediyorsunuz. Odaya giriş yapan kişiler anlık olarak birbirlerinin hangi konumlarda bulunduklarını görebiliyor, böylece buluşma, toplantı gibi etkinliklerde bir araya gelmek çok daha kolay oluyor.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, dostlarınızı her zaman yakınlarınızda tutabilmeniz için gerekenleri sağlarken bir yandan da kişisel gizliliğinize katkıda bulunabiliyor. Zira konum paylaşımınıza zamanlama ekleyebiliyor ve belirlediğiniz zamandan sonra konum bildiriminin otomatik olarak kapatılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer dikkat çeken yanı ise kullanımınız esnasında istediğiniz kişilerin belli mekanlara vardıklarında bildirimlerinin yapılmasını sağlaması. Böylece aile üyeleriniz veya dostlarınız bir konuma geçtiklerinde hemen haberdar olabiliyorsunuz.Elbette istediğiniz an konum paylaşımlarını açma ve kapatma şansınız da var.

Eğer yeni bir konum paylaşma uygulaması arıyor ve dostlarınızla daha kolay organize olmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR